• PRINCESSE
    Salon Ślubny

    Suknie ślubne Białystok - salon Princesse
  • Suknie ślubne Princesse Białystok
Salon Princesse

Wyprzedaż sukien ślubnych, ceny już od 600zł. Likwidacja kolekcji, wszystkie suknie do 1400zł.
Zapraszamy do salonu sukien ślubnych PRINCESSE w Białymstoku tel. 85 307 01 60

Suknie ślubne

PRINCESSE
Salon Ślubny

Piękno zaklęte w sukni...

Jesteśmy prężnie rozwijającym się Salonem Sukien Ślubnych znajdującym się w Białymstoku, oferującym kreacje w wielu interesujących fasonach. Posiadamy rozbudowaną ofertę, co pozwala nam na dobór sukni ślubnej do sylwetki oraz urody każdej Panny Młodej. Nasze wysiłki i zaangażowanie zostało docenione wyróżnieniem, przyznanym przez portal TwojaSuknia.pl.

W naszym Salonie Ślubnym dbamy o komfort naszych Klientek, poświęcając każdej z Pań tyle czasu, ile potrzebuje na wybór i dopracowanie stylizacji swojej wymarzonej kreacji. Podczas indywidualnych wizyt, na które można umówić się telefoniczne, staramy się poznać oczekiwania i wymagania naszych Klientek.

Nasze umiejętności i wiedza pozwalają nam dobrać rozwiązanie najbardziej pasujące do typu urody oraz sylwetki. Nieraz bywamy świadkami wielu zaskakujących decyzji. Panie, marzące o balowej kreacji, wychodziły z Salonu z wąskimi sukniami. Klientki też zamieniały długi, bajeczny tren, na zgrabne krótkie kreacje. Pomagamy każdej przyszłej Pannie Młodej znaleźć rozwiązanie, w którym będzie się czuła swobodnie i wyglądała oszałamiająco.

Suknie ślubne
© Princesse Salon Ślubny | by Big Project